Zimowe Otwarte Warsztaty Wystąpień Publicznych w Warszawie 2024

Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówczyń i Mówców zaprasza na XI Zimowe Otwarte Warsztaty Wystąpień Publicznych w Warszawie w dniach 8-11 stycznia 2024 roku. Będzie to już 11. edycja tych cenionych warsztatów skierowanych do osób chcących rozwijać umiejętności publicznych wystąpień.

Podczas 4 intensywnych dni uczestnicy będą pracować pod okiem doświadczonych trenerów i trenerek nad własnym przemówieniem, które zaprezentują na scenie w ostatnim dniu warsztatów. Będzie to okazja do sprawdzenia nabytych umiejętności. Przewidziane są atrakcyjne nagrody dla finalistów konkursu wystąpień.

W programie przewidziane są m.in. ćwiczenia z prawdziwą sceną, tworzenie przemówień, skuteczne docieranie do odbiorcy, setki praktycznych wskazówek, informacje o tym co robić i czego unikać na scenie. Uczestnicy natychmiast przećwiczą w praktyce zdobytą wiedzę.

Warsztaty prowadzone będą w 3 grupach – dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Prowadzić je będzie kilkunastu doświadczonych trenerów i trenerek, ekspertów w dziedzinie wystąpień publicznych.

Wczesna rejestracja pozwala skorzystać z promocji Early Bird.
Dodatkowe zniżki przewidziane są dla firm delegujących 2 lub więcej osób. Szczegóły organizacyjne oraz harmonogram warsztatów zostaną przekazane zapisanym uczestnikom mailem.

Liczba miejsc ograniczona. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, które pozwoli rozwinąć kompetencje publicznego przemawiania.