Z Nowym Rokiem nowym krokiem w świat wystąpień publicznych

Zdolność efektywnego przekazywania informacji i inspirującego przemawiania to nie tylko umiejętności z zakresu publicznego wystąpienia, ale również kluczowa kompetencja biznesowa.

Już 8 stycznia 2024 r. startują XI Zimowe Otwartych Warsztatów Wystąpień Publicznych. Więc to w zasadzie już ostatnia okazja, by dołączyć do nas, przećwiczyć i rozwinąć swoje umiejętności.

Nasze warsztaty to unikalna okazja, gdzie doświadczeni trenerzy podzielą się swoją wiedzą i tajnikami skutecznych wystąpień publicznych.

To szansa, by rozwijać umiejętności mówienia przed publicznością. Pierwsze 3 dni są pełne praktycznych wskazówek, case studies i inspirujących ćwiczeń – od pytania „Po co wychodzisz na scenę?”, przez budowanie pewności siebie, po sztukę przekazywania emocji – wszystko, by stać się niezapomnianymi mówczyniami i mówcami.

A czwartego dnia odbędzie się prawdziwy konkurs mów – staniesz na prawdziwej dużej scenie i powiesz swoją 5 minutową mowę– zainspirujesz, wzruszysz, zaciekawisz!

Doświadczeni prelegenci z różnych dziedzin podzielą się swoją ekspertyzą. Przygotuj się na inspirujące spotkania z profesjonalistami, którzy przygotują Cię do wystąpień na scenie i nie tylko.

Dołącz do grona osób, które w 2024 roku czują się pewnie na scenie i wśród publiczności!

Masz pytania? Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami: warsztaty@mowcy.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.