Szkolenia

Mówienie to sztuka
Naucz się jej z nami

Wierzymy, że każdy może nauczyć się skutecznego przemawiania, bez względu na poziom doświadczenia czy temperament.

Dlatego nasze szkolenia i warsztaty są skierowane zarówno do osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z publicznymi wystąpieniami, jak i do bardziej doświadczonych mówców i mówczyń, którzy chcą dalej się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności.

Dwa razy w roku – w styczniu i lipcu organizujemy Otwarte Warsztaty Wystąpień Publicznych, podczas których możesz zdobyć kompetencje, które pomogą Ci osiągnąć sukces w biznesie, na scenie i w życiu.

Doświadczeni trenerzy i trenerki podzielą się z Tobą tajnikami profesjonalnego wystąpienia. Przygotuj się na intensywne i praktyczne warsztaty, pełne i rzetelnej dawki wiedzy, umiejętności i praktycznych ćwiczeń, które stanowią solidną podstawę w budowaniu kompetencji mówcy.

W trakcie warsztatów uczestnicy otrzymują feedback oraz konkretne wskazówki, jak doskonalić swoje wystąpienia.

Warsztaty trwają cztery dni, podczas których uczestnicy i uczestniczki uczą się tworzenia przemówień, radzenia sobie ze stresującymi  sytuacjami, nauczą się, co robić, a czego nie robić na scenie. Ostatniego dnia odbywa się konkurs wystąpień na dużej, teatralnej scenie. Finaliści i finalistki otrzymują atrakcyjne nagrody. Dołącz do nas, aby być skuteczniejszym liderem/liderką,  menadżerem/menadżerką, ekspertem/ekspertką.

Każda firma ma swoje unikalne potrzeby i cele, dlatego jesteśmy gotowi stworzyć ofertę warsztatów dedykowaną specjalnie pod potrzeby Twojej firmy!

Nasz zespół składa się z doświadczonych trenerów i trenerek, którzy od lat prowadzą warsztaty i konsultacje dla firm z różnych branż i pomagają w doskonaleniu różnych aspektów wystąpień publicznych.

W zakresie  naszych szkoleń znajduje się m.in.

  • Planowanie wystąpienia – przygotowanie treści, której celem jest wzmocnienie przekazu i zdobycie zaangażowania odbiorców.
  • Początek i koniec wystąpienia – jak skutecznie rozpocząć i zakończyć wystąpienie, by pozostało w pamięci słuchaczy.
  • Storytelling – czyli sztuka opowiadania historii, która zainteresuje i angażuje słuchaczy.
  • Praca ciałem i głosem – jak korzystać z gestów i mimiki, by wzmocnić przekaz, oraz jak kontrolować głos, by przemówienie brzmiało wyraźnie i klarownie.
  • Praca z publicznością  – jak przykuć i utrzymać jej uwagę, jak utrzymywać kontakt wzrokowy,
  • Techniki radzenia sobie z tremą – jak kontrolować emocje i stres podczas wystąpień, aby skupić się na treści i swobodnie przekazywać informacje.

Dzięki naszym szkoleniom, uczestnicy zyskują pewność siebie i umiejętności, by swobodnie przemawiać przed publicznością, przekazywać swoje idee i wzbudzać emocje w słuchaczach.

Pomagamy zwiększyć skuteczność przekazu, co przekłada się na lepsze wyniki i reputację firmy.

Jeśli Twoja firma potrzebuje wsparcia w zakresie wystąpień publicznych, zapraszamy do kontaktu z nami. Razem stworzymy szkolenie, które pozwoli osiągnąć zamierzone cele i przyniesie korzyści zarówno dla pracowników, jak i dla firmy. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w realizacji tego celu!

Festiwal Inspiracji to jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce, gromadzące wyjątkowe mówczynie i mówców, którzy poruszają ważne tematy i inspirują oraz motywują swoją publiczność.

Festiwal składa się z szeregu sesji tematycznych, które dotyczą sfer życia i biznesu, takich jak szczęście, sukces, relacje i związki, marka, perswazja i wpływ, a także zmiana w biznesie i kompetencje przyszłości.

Na Festiwalu Inspiracji występują Członkowie Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą z publicznością. To doskonała okazja do poznania sztuki wystąpień publicznych ale też poznania nowych ludzi, wymiany myśli i poglądów oraz zdobycia cennych inspiracji.

Pomiędzy sesjami zapraszamy na aromatyczną kawę i ciekawe rozmowy, które pozwolą na wspaniałą integrację wśród uczestników Festiwalu.

Do 2022 roku, podczas wydarzenia odbywała się Gala National Speakers Awards, podczas której były wręczane nagrody w kategoriach Hortensja i Cyceron. Jednak w 2023 roku Festiwal Inspiracji odbędzie się w nowym formacie, a szczegóły dotyczące wydarzenia zostaną ujawnione wkrótce.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu i zainspirowania się wraz z nami!