Mówczynie i Mówcy

Magdalena Teterko Walczak

Mówczyni TEDx, Trenerka Biznesu i Trenerka Wystąpień Publicznych offline i online, Ekspertka Telewizyjna, Ekspert Medialny.

Wieloletnia członkini Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców. Stale występuje w TV. Jako Mówczyni inspiracyjno – motywacyjna przemawia na największych scenach w Polsce i zagranicą.

Wykładowczyni akademicka, ekspertka telewizyjna, autorka, podcasterka. Trener wystąpień publicznych, wystąpień przed kamerą oraz wystąpień wokalnych. Szkoli i występuje.

Szkoli i występuje. Onsite i online. Specjalizuje się w prezentacjach publicznych, przemówieniach, wystąpieniach biznesowych przed klientami, zarządami i pracownikami. Uczy jak budować zespoły i utrzymywać relacje w organizacji. Specjalistka w obszarach zarządzania zmianą, rozwoju osobistego, inteligencji emocjonalnej, nowoczesnych technologii, AI i Learning Machine.

Ekspert rynku farmaceutycznego i medycznego ( 16 lat doświadczenia w Big Pharma – Roche, Novartis, Eli Lilly – wysokie stanowiska w tym międzynarodowe ,Członkini Zarządu). Swoją wiedzę i doświadczenie zbudowaną przez lata na różnych stanowiskach w korporacji potrafi skutecznie przełożyć na praktyczną wiedzę oraz wzbudzić inspirację i motywację do działania.

Implementuje bardzo trafne przykłady z życia korporacji, by były łatwiejsze do zastosowania i zapamiętania. Jej trafność przekazu jest skutecznym narzędziem dla pracowników każdego szczebla. Mało kto ma tak olbrzymią zdolność asymilacji i dotarcia do pracowników korporacji.

Felietonistka. Autorka rozdziałów książek poświęconych zagadnieniom biznesowym oraz wystąpień publicznych. Prowadzi Akademię Mówienia. Wstępuje po polsku, angielsku.