Mówczynie i Mówcy

Łukasz Krasoń

Mówca motywacyjny, przedsiębiorca, autor, ekspert telewizyjny i pomysłodawca Ogólnopolskiego Konwoju Rowerowego „Wstań i Jedź”.

Ze względu na chorobę (zanik mięśni) w wieku 7 lat został zmuszony do poruszania się na wózku inwalidzkim. Osobista sytuacja zmobilizowała Łukasza do wykształcania w sobie tego, co dzisiaj jest inspiracją dla tysięcy ludzi czyli: odwagi, wiary w siebie, cierpliwości, uporu, pomysłowości czy umiejętności przekuwania słabości w atut.

Jego wystąpienia pełne są autentycznych historii oraz przykładów, że nie trzeba być idealnym, aby realizować własne marzenia, oraz że w świecie wykresów, tabelek i targetów warto znaleźć przestrzeń na osobistą refleksję.

Przekaz Łukasza, że warto wprowadzać oczywiste prawdy w życie pomaga ludziom spojrzeć na swoją pracę, z zupełnie innej, dotąd nieznanej perspektywy. Wystąpienia motywacyjne Łukasza można usłyszeć na wielu scenach między innymi w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Holandii lub Anglii.

„Poprzez wszystko to co robię rzucam wyzwanie obecnej wersji świata.Wierzę, że do czerpania radości z życia nie potrzebujemybyć idealni, a nasza siła jest bliżej niż nam się wydaje.Rzucam wyzwanie światu, tworząc i dając inspirująceprzemówienia, po których już nic nie jest takie samo.”