Mówczynie i Mówcy

Agnieszka Marta Maruda

Ekspertka w obszarze motywacji, Trenerka Biznesu

Wykładowczyni na  SWPS i Collegium da Vinci, mentorka liderów i zespołów, mówczyni inspiracyjna, certyfikowana Coach ICF, Masterka Reiss Moitivation Profile, Masterka NLP, Masterka MTQ, prelegentka na konferencjach medycznych, konsultantka biznesowa i jedyna trenerka w Polsce metody Instant Influence, która szkoliła się bezpośrednio u dr. Michaela Pantalona. Członkini Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców i Mówczyń,  współautorka i współorganizatorka Warsztatów Wystąpień Publicznych.

Ma za sobą setki godzin na scenie oraz tysiące na sali szkoleniowej i w pracy indywidualnej. Inspiruje i angażuje, jest zwolenniczką poszerzania perspektywy, dostrzegania struktury, trenowania umiejętności i budowania wartościowych nawyków, a tym samym wykorzystywania wiedzy w praktyce zarówno biznesowej jak i w życiu osobistym.

Pisze artykuły, udziela wywiadów, szkoli i występuję na scenie, prowadzi programy rozwojowe i mentoringowe (min. dla Fundacji Liderki Biznesu oraz na zlecenie firm).  Aktualnie pisze książkę.