Tomasz Witek

Trener strategicznego działania i zarządzanie EGO, właściciel firmy Biznesowe Centrum Szkoleniowo Doradcze. Autor innowacyjnych projektów szkoleniowych w tematyce „ego”; ego w komunikacji, sprzedaży oraz przywództwie. Absolwent kompendium MBA oraz szkoły trenerów Matrik. Action Learning coach. W swojej 13 letniej karierze przemawiał do 30 000 tys. osób.

Posiada bardzo dużo pozytywnej energii oraz prosty i zrozumiały przekaz co potwierdzają liczni zadowoleni uczestnicy. Jako mówca i coach działa wg. zasad etycznych międzynarodowej organizacji International Coach Federation. Projektował i prowadził projekty szkoleniowo – doradcze dla takich firm jak: Mercedes Benz Duda-Cars, Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne, ZUS, Hotel Litworowy Staw, Firma Jantar, Pit Stop, Chochołowskie Termy czy Kotelnica Białczańska.

W 2012 roku będąc założycielem i członkiem zarządu otrzymał wyróżnienie Debiut Roku wręczane w centrali AXA w Paryżu. Była to nagroda przyznana pierwszy raz w historii Axa Polska.

W 2018 roku otrzymał wyróżnienie Sukces roku 2018 za rozwój zimowej akcji Bezpiecznie na Nartach, której jest inicjatorem. W ciągu 5 lat zorganizował ponad 20 eventów edukacyjnych na stokach narciarskich w Małopolsce, w których było ponad 10 000 tys. uczestników. Osobiste zaangażowanie Tomasza zostało docenione przez Europejskie Forum Przedsiębiorczości statuetką Pełny EuroTurystyki oraz statuetką Optymista roku 2019 miesięcznika Osobowości i Sukcesy.

W 2018 r. zwyciężył w ogólnopolskim konkursie na prelegenta Kongresu Kadr, H@R wybiera. Co jest dużym osobistym sukcesem.

W 2020 roku w październiku Tomasz otrzymał statuetkę Lider Przedsiębiorczości (wręczanej w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej) za przeprowadzenie ponad 1000 h szkoleniowo-doradczych w ramach projektu Akademia Managera dla właścicieli firm z województwa Małopolskiego w czasach covidu.

Osobiście uczestniczył w konsultacjach i szkoleniach międzynarodowych mentorów tj. Robert Cialdinii, Brian Tracy, Jack Canfild, Bodo Schafer, T.Harv Eker. Z firmą Biznesowe Centrum SzkoleniowoDoradcze współpracuje również ekspert z zakresu planowania strategicznego Robert Zagata.

Autor licznych artykułów w tematyce Ego. Z Panem Jackiem Santorskim artykuł dla portalu Pulshr.pl. Pisał również dla Przedsiębiorcy.eu, Twarze Biznesu czy TatraMagazin. Na co dzień współpracuje również z firmą CERTES, największą firmą szkoleniową w Polsce. Profesjonalista z wielką pasją. Założyciel społeczno-edukacyjnej akcji Bezpiecznie na Nartach oraz Bezpiecznie na Rowerze. Prywatnie mąż, ojciec dwóch synków. Uwielbia grać na kontrabasie oraz basach podhalańskich. Występował na koncercie dla 80 000 tys. widowni.

Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .