Menu Zamknij

Marek Adamski

W życiu i pracy niestrudzony orędownik ciągłego kształcenia i rozwoju, przepełniony wiarą iż każdy z nas stworzony jest do wielkich rzeczy a bariery i przeszkody na tej drodze tworzymy sami.

Praktyk marketingu i zarządzania procesami w organizacji. Mówca motywacyjny i trener.

Członek SPM (Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców) w Warszawie oraz IELA (International e-Learning Association) w Nowym Jorku. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego (ALK) w Warszawie, a także TUCK School of Business – Dartmouth Colleg (USA) i Ruhr-Universität w Bochum.

Od 12 lat związany z branżą doradczą i inwestycyjną (PWC, Global Analytics Limited, ISB Ltd. PMConsulting Sp. z o.o.). Ekspert w budowaniu i wdrażaniu skutecznych strategii rozwoju organizacji w obszarze sprzedaży i marketingu z wieloletnim doświadczeniem zawodowym na rynku polskim i międzynarodowym (Niemcy i USA). Posiada rozległą wiedzę w obszarze zarządzania procesami w organizacji, w tym zarządzania zmianą i komunikacji. Jako manager wielokrotnie pełnił funkcję dyrektora marketingu, sprzedaży a także doradcy i członka zarządu.

Prelegent i gość konferencji poświęconych zagadnieniom optymalizacji procesowej w organizacji oraz zarządzania procesami HR ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania wiedzą i kompetencjami w organizacji (HR TECH SUMMIT 2015 i 2016, PERSPEKTYWY HR 2015 i 2016 – organizator Wolters Kluwer S.A.).

Autor tekstów i publikacji z zakresu zarządzania procesami oraz zarządzania wiedzą i kompetencjami w organizacji. W swoich wystąpieniach w doskonały sposób łączy elementy zarządzania i psychologii z praktyką i wyzwaniami codziennego życia. Przedstawiane fakty, wynikające z własnej praktyki zawodowej i doświadczenia, często traktuje jako przyczynek i prowokację, skłaniającą odbiorców do autorefleksji czy też rewizji własnych postaw i zachowań.

O sprawach z pozoru nudnych mówi z pasją i zaangażowaniem, zjawiska trudne podpowiada jak rozbrajać i oswajać. Prowadzi szkolenia i wykłady w zakresie komunikacji, zarządzania zmianą i przywództwa. Jego wystąpienia podczas VI Dni Siły, Festiwalu Inspiracji czy też TEDxWSB („Czarny Łabędź – koniec czy początek…”, „Logodydaktyczna zmiana – jak to możliwe?”, „Każdy golfista ma swój dołek”, „Zostałeś PRZYWÓDCĄ – przykro nam, ktoś musiał…” i „Czy KIJ do GOLFA może być narzędziem sukcesu w życiu” ) spotkały się z wysoką oceną zarówno pod względem merytorycznym jak i prezentacyjnym.

Zapalony biegacz, golfista i snowboardzista, nie stroni także od jazdy konnej i pływania.