Sebastian Kotow

Bio
Wykładowca psychologii zarządzania na studiach MBA, podyplomowych studiach Psychologia Biznesu dla Menedżerów oraz programu Advance Management Program na Akademii Leona Koźmińskiego. Prezes firmy doradczo – szkoleniowej MindShiftLab zajmującej się implementacją wiedzy i narzędzi psychologii pozytywnej, ekonomicznej i neurokogniwistyki w procesach zmian organizacji oraz rozwoju kompetencji menedżerskich. Współautor bestsellerowej serii książek napisanych wraz z Brianem Tracy – „Ty wybierasz cel, my pokazujemy drogę” (Onepress 2015), „Ty decydujesz się na zmianę, my pokazujemy ci jak jej dokonać” (Onepress 2016 r.).
Wiele lat mieszkał i pracował za granicą, głównie w USA i Wielkiej Brytanii. Po powrocie do Polski w 2006 r. był prezesem oraz udziałowcem w Brian Tracy International a w latach 2013-2014 był członkiem zarządu Door Group S.A. oraz pełnił rolę CEO firmy FranklinCovey w Polsce.
Jest członkiem International Association for Research in Economic Psychology oraz Association for Consumer Research. Zasiada w radzie ekspertów ośrodka dialogu i analiz ThinkThank, jest również członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.
W jego wykładach w ciągu ostatnich 11 lat wzięło udział ponad 80 tys. uczestników z 80 krajów świata. Przemawiał do grup liczących od 500 do ponad 4000 osób. Prowadzi wykłady w Polsce, Hiszpanii, Belgii, Ukrainie, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Jest regularnie zapraszany na gościnne wystąpienia i wykłady graduacyjne w najlepszych uczelniach biznesowych.
Współpracuje regularnie z prof. Tonym Buzanem, Brianem Tracy oraz prof. Piotrem Zielonką w zakresie badań psychologicznych i tworzenia programów rozwojowych. Prowadzi projekty związane zarządzaniem i rozwijaniem zaufania w organizacjach, procesy zarządzania zaangażowaniem, przekonaniami i zmianą w oparciu o najnowsze badania i narzędzia psychologiczne.
Triathlonista i maratończyk, bierze regularny udział w zawodach serii Ironman i Challenge na całym świecie.
Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .