Marek Kurto

Bio
Od początku kariery zawodowej związany z branżą finansową. Przez 20 lat rozwijał struktury sprzedażowe dla spółek dystrybucyjnych, firm ubezpieczeniowych oraz domów maklerskich (Pioneer, Gerling Konzern, Secus Asset Management, Nordea Zuerich oraz Crowd Venture S.E), pełniąc funkcje członka zarządu lub dyrektora sprzedaży – odpowiadał za sprzedaż oraz współtworzył politykę produktową.
Na rynku niepublicznym wraz z podległymi strukturami pozyskał 1,7 mld zł aktywów. Zaoferował jedną z pierwszych na polskim rynku usługę asset management, opartą o rynek prywatyzowanych przedsiębiorstw z udziałem Skarbu Państwa, współpracując z zagranicznym Bankiem (2003 rok). Realizował finansowanie na liczne projekty w sektorze energetycznym, private equity oraz na rynku nieruchomości (łączna wartość powyżej 400 mln zł).
Jest pasjonatem rozwoju osobistego i edukacji z zakresu inteligencji finansowej. Dużym uznaniem darzy Jacka Canfielda i Bodo Schaefera. Od lat współpracuje z Robertem Kroolem i Fundacją Lifeskills.
Absolwent Politologii UMCS w Lublinie, posiada tytuł MBA z zarządzania programu Uniwersytetu Central of Lancashire oraz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .